Dünyada tahıl üretiminde üçüncü sırayı alan en önemli tahıl bitkilerinden biri olan pirinci, kurulduğumuz günden itibaren dünya standartlarını yakalamış tesis ve her zaman kendini yenileyen, geliştiren personelimiz ile sizlere sunmaktayız.

Üretimlerimiz boyunca, doğaya zarar vermeden ve mevcut doğal kaynaklarını israf etmeden kullan şirketimiz, tarladan sofranıza uzanan yetiştirilmesi, işlenmesi büyük emek isteyen bu tahıl bitkisini 2007 yılından beri evlerinize ve iş yerlerinize taşıyor.

Türk damak tadına uygun, üreminin her aşamasında, insan sağlığını gözeterek en iyi en lezzetli pirinçleri yıllardır üretip Ülkemizin sofrasına sumanın mutluluğu içinde olan şirketimiz, teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri çok yakından takip ederek, daima müşteri memnuniyetini artırmak ve kendini yenilemek mantığı içerisinde hareket etmektedir.

09.2007 yılında kurulan şirketimiz, dünya üzerinde hakkımızın olduğu kadar yerkürenin bizim üzerimizde hakkı olduğunun bilincinde, doğal kaynakları israf etmeden ve doğaya zarar vermeden üretimde bulunmayı benimsemiştir. Bu bakış açısı içerisinde olan şirketimizin misyonu;

  • Doğaya saygılı ve biz sunduğu kaynakları israf etmeden, insan güvenliğini ve sağlığını ihmal etmeden yüksek standartlarda ürün elde etmek.
  • Müşterilerimize, beklentilerinin üzerinde ürünler sunup memnun olmalarını sağlamak.
  • Müşterilerimizin, ihtiyaç duydukları ürünleri belirleyip doğru hizmet ve ürünleri kendilerine sunmak.
  • Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeyerek, tüm personeli ile birlikte, sağlıklı ve Türk damak tadına uygun lezzetli ürünler üreten bir kültür oluşturmaktır.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana, Türk damak tadına uygun Pirinç üretimini ve mükemmel ürün kalitesini Ülkemize sunmayı kendine bir borç bilmiştir. Bu bilinç içerisinde vizyonumuz;

  • Ülkemizi, en yüksek düzeyde ve kalitede pirinç ile buluşturmak.
  • Müşterilerimizin isteklerine anında cevap verip en iyi hizmet ve ürünü almalarını sağlamak.
  • Doğal kaynakları israf etmeden ve doğaya zarar vermeden her açıdan en iyi ve en güzel ürünleri elde etmek.
  • Tüm çalışanları ile birlikte Ülkemizin değerlerini yükseltmek ve toplumumuza olumlu değerler üreten bir kurum olmaktır.